KONST / Litografier / Färglitografi 8605075
nr 860 5075
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Rune Jansson, 110/120, signerad, motivet: 28x40
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:01:16
17/11 18:41:20